• Zajazd Skalny
  Zajazd Skalny organizuje różnego rodzaju imprezy okolicznościowe w odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów. W naszej ofercie na pewno znajdziecie Państwo propozycję dla siebie. Przytulne wnętrza, konkurencyjne ceny jak i profesjonalna obsługa wyróżniają nasz Zajazd spośród innych obiektów usługowych w Ostrowi Mazowieckiej.
 • Wesela, imprezy okolicznościowe
  W zależności od planowanej liczby gości proponujemy Państwu eleganckie, przestronne i klimatyzowane sale weselne, pierwsza do 150, druga do 300 miejsc. W zależności od okoliczności i sugestii naszych Klientów dopasowujemy układ stołów i krzeseł. Sala weselna posiada osobne wejście, parking oraz ogródek.
 • Konferencje, szkolenia
  W ofercie naszego Zajazdu mają Państwo możliwość organizacji konferencji i firmowych szkoleń. Dla firm i instytucji oferujemy organizację kursów i konferencji w salach konferencyjnych, które mieszczą po 100 osób.
 • Bankiety
  Nasze sale znakomicie nadają się na mniejsze imprezy takie jak bankiety. Do Państwa dyspozyji oferujemy sale, które z pewnością spełnią Państwa oczekiwania.
 • Pokoje
  Baza hotelowa Zajazdu Skalny oferuje pokoje 1, 2, 3 osobowe oraz apartamenty. Każdy pokój z pełnym węzłem sanitarnym wyposażonym w zależności od pokoju w wannę kąpielową lub kabinę prysznicową, TV i telefon oraz bezprzewodowy internet na terenie całego obiektu.

Witamy na stronie Zajazdu Skalnego,

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług.

Dla firm i instytucji oferujemy organizację kursów i konferencji w salach konferencyjnych, które mieszczą po 100 osób. Oferujemy noclegi po atrakcyjnych cenach w apartamentach oraz pokojach dwuosobowych z łazienką, TV i telefonem. Posiadamy bezpłatny internet na terenie całego obiektu. Udostępniamy garaże i parking monitorowany. Zapewniamy miły wypoczynek i spokojny nocleg.

Dorota Han-Wagner

Copyright © 2013. All Rights Reserved.