NASZA OFERTA:

MOŻEMY ZAOFEROWAĆ USŁUGI W POSTACI:

WESELA

Wesele to przyjęcie towarzyszące uroczystości zawieraniu małżeństwa. Sprawimy, by Państwa dzień w naszym zajeźdźie zostawił niezapomniane wrażenia, a Państwa Goście długo pamiętali przyjęcie weselne. Obejrzeliście zapewne Państwo liczne sale weselne, ale nie znaleźliście odpowiedniego obiektu na swoje wesele? Sala weselna w Zajezdźie Skalnym to idealne miejsce do zorganizowania przyjęcia weselnego. Nasz dom weselny mieści się w dogodnej lokalizacji, z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Ponadto sale, które oferujemy posiadają niezwykle elegancki i bogaty wystrój. W naszym obiekcie znajduje się też piękny ogród, oraz altanka, która zachęca do tak modnego ostatnio ślubu w plenerze. Nasz wysoko wykwalifikowany personel służy pomocą w przygotowaniu ceremonii zaślubin, dostosowanie doskonałego menu i możliwość zorganizowania uroczystości w plenerze. Przekonajcie się sami odwiedzając nas osobiście.

Atuty naszego przyjęcia:

 • Cały obiekt jest klimatyzowany,
 • Wygodny parking,
 • Sala z wyjściem na piękny ogród,
 • Apartament dla nowożeńców,
 • Wykwintna kuchnia oraz dania tradycyjne,
 • Obsługa kelnerska na najwyższym poziomie,
 • Stała opieka menedżera w trakcie planowania przyjęcia,
 • Dekoracje kwiatowe wykonywane na miejscu przez polecone florystki,
 • Kolor przewodni wesela wybierany z szerokiej gamy barw,
 • Wiele atrakcji dodatkowych jak open bar, wiejski stół, fantanna czekoladowa,
 • Bar w klubowym klimacie na piętrze

KOMUNIE I CHRZTY

Zatroszczymy się o Państwa Gości, gdy przybędą na tak ważną dla Państwa uroczystość. Doradzimy w doborze ilości oraz rodzaju potraw i napojów. Zapewnimy dania zarówno z naszego menu jak i dowolne potrawy na Państwa zamówienie. Starannie przygotujemy propozycje biorąc pod uwagę Państwa potrzeby oraz oczekiwania. Zapewnimy profesjonalną oprawę spotkania, doskonałą kuchnię, oraz miłą i profesjonalną obsługę. Na tą wyjątkową okazję, gustownie udekorujemy stoły kompozycjami ze świeżych kwiatów, w wybranej przez Państwa kolorystyce. Proponujemy również wyśmienite torty pieczone u nas przez znakomitych cukierników, udekorowane owocami lub też pięknymi świeżymi kwiatami. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą, jaką przygotował nasz zajazd na uroczystości Chrztu lub Komuni Świętej.

SZKOLENIA I KONFERENCJE

W naszym zajeźdźie spotkacie się Państwo z miłą i profesjonalną obsługą. Pomożemy w wyeksponowaniu materiałów wizualnych oraz reklamowych. Mamy do dyspozycji Gości projektor oraz mikrofony. Szkolenia i konferencje proponujemy w niewielkich salach. Ustawienie stołów dopasowujemy do charakteru spotkania. Proponowane przez nas ustawienia : Podkowa , Narada , teatr, bankiet . Jest możliwość rezerwacji dwóch sal, tym samym dzieląc część oficjalną, od części gdzie można podarować sobie chwilę wytchnienia i podczas przyjacielskiej rozmowy, nacieszyć zmysły wyśmienitymi przekąskami , daniami na ciepło , deserami i skosztować wybornego wina lub piwa.